11 листопада 2021 року завершено роботи з впорядкування несанкціонованих сміттєзвалищ у селах Калинівка та Ромашки, які проведено за ініціативи Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.

Багато років дані сміттєзвалища були болючою темою громади. Протягом 5 днів на сміттєзвалищах працював бульдозер КП «Рокитнеблагоустрій», трал для перевезення якого надав голова групи компаній «Синявське», депутат Рокитнянської селищної ради Ярослав Литвин.

Паливно-мастильні матеріали для роботи техніки надало СТОВ "Ромашки" (директор Бурченко В.М.). Для безперебійної роботи бульдозера на сміттєзвалищі дизпаливо надали: ТОВ АГРО-ЕКОУКР - директор Герасичев О.В.; ТОВ "Ясенсвіт"; ТОВ АГРОУКР - Савченко С.М. та Савченко П.М.; ФОП Лісовол П.І.; ФОП Лісовол О.П.; ФОП Ничипоренко С.О.; ФОП Тимбай Ю.М.; Герасичев О.В та Ільніцький М.М.

По завершенню робіт у вищезазначених населених пунктах техніку перевезено у с. Ольшаниця для подальшого упорядкування сміттєзвалищ.

Чистота довкілля залежить від кожного із нас, тому роботи з благоустрою триватимуть і надалі, щоб наша громада сяяла чистотою і порядком.