Відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 10.11.2021 13:17

11 листопада 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

17 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили 22 питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед них: про підсумки роботи за 10 місяців 2021 року Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості; про схвалення змін до Програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Рокитнянській селищній раді на 2021-2023 роки; про виконання бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади за 9 місяців 2021 року; про розподіл субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій у 2021 році; про схвалення рішення «Про затвердження змін до Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян та інших пільг передбачених законодавством Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки»; про схвалення проекту змін до рішення Рокитнянської селищної ради від 18.06.2021 № 30-09-VIII «Про затвердження норм витрат на проведення спортивних і молодіжних заходів на військово-патріотичних спортивних іграх у Рокитнянській територіальній громаді»; про схвалення Програми розвитку земельних відносин на території Рокитнянської селищної ради на 2021-2022 роки; про присвоєння звання «Почесний громадянин Рокитнянської селищної територіальної громади».

Також членами комісії розглянуто ряд питань щодо уточнення адрес житлових будинків. А також заслухано інформацію державного підприємства «Білоцерківське лісове господарство» щодо можливості здійснення вивозу сухостою для потреб населення.

У засіданні взяли участь начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер селищної ради Наталія Ніколенко, начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Круть, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник юридичного відділу селищної ради Марія Мосейчук, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення селищної ради Людмила Телиуз, інспектор відділу архітектури та містобудування селищної ради Валентина Савчук.

Всі рішення ухвалено одноголосно або більшістю голосів. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення,  які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Рокитнянської селищної ради.