З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відзначено представників галузі

Дата: 09.11.2021 11:36

9 листопада з нагоди професійного свята приймали вітання представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва.

Зі святом культурну спільноту Рокитнянщини привітали Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступник селищного голови Олександр Конопчук.

Для працівників закладів культури звучали найтепліші слова, адже їхня професія особлива, вона покликана дарувати радість душі, наповнювати її високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне, любити свій рідний край, пісню і танець рідного народу. Завдяки роботі, натхненню, таланту працівників культури, життя кожної людини стає багатшим.

"Сердечно вітаю вас з Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби українського народу. Дякуючи щоденній праці працівникам мережі бібліотек, будинків культури, дитячої музичної школи невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Без традиції - немає культури, а без культури - немає нації. Зичу вам, дорогі друзі, міцного здоров’я, щасливої долі та нових творчих успіхів", - зазначив у вітальному слові Юрій Андрійович.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм в роботі та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, кращих представників галузі було відзначено Грамотами Рокитнянської селищної ради.

Вітаємо усіх, хто присвятив себе служінню мистецтву, хто дарує людям незабутні зустрічі з прекрасним! Бажаємо міцного здоров'я, нових творчих здобутків, професійних успіхів, невичерпної енергії, миру і добробуту!