Дбаємо про безпеку в зимовий період завчасно!

Дата: 09.11.2021 10:16

За кошти бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади комунальним підприємством «Рокитнеблагоустрій» закуплено 200 тон піску для посипки доріг комунальної власності Рокитнянської громади в осінньо-зимовий період.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність голові групи компаній "Синявське", депутату Рокитнянської селищної ради Ярославу Литвину за надання вантажних автомобілів, які перевезли посипковий матеріал. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка Рокитнянської селищної територіальної громади.

Додатково: за кошти бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Рокитнянської селищної ради закуплено 450 тон піску з відсівів дроблення фракція 0-5 мм і 24 тони солі.