Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 08.11.2021 09:56

08 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.

Першочергово, під час наради, розглянуто питання щодо епідемічного стану на підвідомчій території Рокитнянської селищної територіальної громади, пов'язаного із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

Далі комунальники доповіли про виконання доручень отриманих на минулому тижні, обговорили організаційні питання стосовно заходів запланованих на поточний тиждень. Серед пріоритетних напрямків роботи: благоустрій громади, ремонт дорожнього покриття, вивезення побутових відходів, освітлення вулиць.

Підводячи підсумки наради, Юрій Андрійович дав ряд доручень відповідальним особам для вирішення в межах своїх повноважень, а також наголосив всім на посиленні виконавської дисципліни і відповідальності під час виконання функціональних обов’язків.

У нараді взяли участь секретар селищної ради Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.