РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Керівництво громади тримає на контролі роботу навчальних закладів

Дата: 06.11.2021 09:34
Кількість переглядів: 349

05 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із своїм заступником Миколою Соколовським здійснили об'їзд трьох загальноосвітніх закладів загальної середньої освіти, а саме: Ромашківський ЗЗСО, Телешівський ЗО та Савинецьку гімназію.

Метою поїздки було ознайомлення з роботою шкіл, обговорення актуальних питань:
- вивчення стану навчально-матеріальної бази закладів;
- дотримання теплового режиму в закладах.

Місцева влада оглянула навчальні та комп’ютерні класи, приміщення майстерень, спортивних залів. Поспілкувалися з директорами шкіл з приводу якості подання навчального матеріалу, шляхів підвищення рівня знань школярів.

Крім того було оглянуто завершення ремонтних робіт покрівлі даху Савинецької гімназії, а також ФАП і бібліотеку, де нещодавно за спонсорської допомоги депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного було встановлено котел на тверде паливо.

Цього ж дня Юрій Андрійович та Микола Васильович побували в с. Житні Гори, де оглянули роботи по благоустрою прилеглої території до церкви, спонсорську та матеріальну допомогу, яку надав голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв.