Благоустрій Рокитнянської громади триває

Дата: 04.11.2021 16:00

З метою забезпечення утримання території Рокитнянської громади у належному стані та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану, працівниками комунального підприємства селищної ради «Рокитнеблагоустрій» розпочато наведення санітарного стану несанкціонованого сміттєзвалища в селі Ромашки.

Рокитнянська селищна рада висловлює щиру вдячність депутату Рокитнянської селищної ради Ярославу Литвину за надану техніку для перевезення бульдозера для підгортання сміття.

На сьогодні роботи з благоустрою тривають і з кожним днем територія громади стає охайнішою.

Здорове майбутнє – це чисте довкілля, яке в першу чергу залежить від кожного з нас.