Рокитнянській дитячо-юнацькій спортивній школі присвоєно ІІ категорію

Дата: 02.11.2021 16:25

Відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про фізичну культуру і спорт», постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 № 993 «Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», наказу Міністерства молоді та спорту України від 10.12.2013 № 1216 «Про затвердження Положення про надання категорій спортивним школам», на виконання листа Рокитнянської селищної ради від 22.10.2021 № 03-04-1385 «Про розгляд питання щодо надання (підтвердження) другої категорії Рокитнянській ДЮСШ» створив комісію з надання (підтвердження) другої категорії Рокитнянській дитячо-юнацькій спортивній школі.

02 листопада 2021 року відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради організував та провів відповідне засідання з надання (підтвердження) другої категорії Рокитнянській дитячо-юнацькій спортивній школі.

У засіданні взяли участь: голова комісії – начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть, секретар комісії – спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Алла Нечепоренко та члени комісії – інструктор-методист Рокитнянської ДЮСШ Олександр Калінський, голова Рокитнянської районної федерації футболу Олександр Іващенко та спеціаліст І категорії відділу освіти Ірина Бандура.

Комісія визначеного складу, розглянула подані матеріали Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнянської селищної ради, зокрема:

•  показники виконання вимог для одержання категорії спортивною школою з певних видів спорту (вільна боротьба, гандбол, джиу-джитсу, лижні гонки, футбол);

• розрахунки рівня вимог усіх показників;

• звіт діяльності ДЮСШ за останні три роки;

• довідку про стан матеріально-технічної бази та орендованих спортивних споруд ДЮСШ;

• списки вихованців ДЮСШ, яким присвоєно юнацький, ІІ та ІІІ розряди;

• список тренерів-викладачів, яким присвоєно вищу та першу категорію у 2019-2021 роках;

• паспорт спортивного майданчика КЗ «Рокитнянська дитячо-юнацька спортивна школа

• штатний розпис ДЮСШ;

• подання Рокитнянської селищної ради (засновника ДЮСШ) «Про розгляд питання (підтвердження другої категорії Рокитнянській ДЮСШ тощо.

Відповідно до розглянутих матеріалів за підсумками комісії було одноголосно вирішено надати (підтвердити) другу категорію Рокитнянській дитячо-юнацькій спортивній школі Рокитнянської селищної ради.