З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності, безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, виявлення дітей, які після 22:00 години перебувають на вулиці та у закладах дозвілля без супроводу батьків, робочою групою у складі головного спеціаліста служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради Грижак Юлії та інспектора ювенальної превенції Діаною Дідик 29.10.21 року з 22:00 по 01:00 год проведено рейд «Нічне селище» в с. Ольшаниця, с. Бушево та смт Рокитне.

У результаті проведення рейду, в с. Ольшаниці на автобусній зупинці виявлено 2 неповнолітніх, які перебували на вулиці після 23:00 год. та курили. У смт Рокитне виявлено 2 неповнолітніх, які перебували на вулиці після 00.00 год.

З неповнолітніми проведено профілактичну роботу щодо заборони перебування в нічний час в громадських місцях без супроводу дорослих, щодо шкідливості тютюнопаління та доставлено їх по місцю  проживання. З батьками проведено бесіду щодо відповідального батьківства.