Було відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї, родини з новонародженими дітьми, а також одиноку особу з інвалідністю.

Працівники Центру соціальних служб продовжують роботу з сім’ями, які в період опалювального сезону використовують для обігріву осель тверде паливо.  Такі родини попереджені про техніку безпеки та правила поводження з відкритим вогнем. 

Під час відвідування сімей з немовлятами було проведено бесіду про дотримання температурного режиму в оселі, перевірено наявність твердого палива. Проведено огляд ремонтних робіт у частині будинку де проживає мати з інвалідністю, яка нещодавно народила дитину.

Матері, яка має громадянство іншої держави надано консультацію щодо оформлення необхідних документів для отримання Українського громадянства. Також було рекомендовано отримати посвідчення багатодітної родини задля можливості використання пільг, як багатодітна сім’я, в межах чинного Законодавства.

Особу з інвалідністю  доправили у Телешівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини для отримання другої дози вакцинації проти Covid-19. Фахівці Центру продовжують збір документів для влаштування даної особи у спеціалізований заклад для лікування та постійного проживання.

За результатами відвідування деяких сімей, які не дотримались раніше наданих рекомендацій, подано листи на розгляд комісії з питань захисту прав дітей виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області про доцільність проживання малолітніх дітей в таких родинах.