Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Вітаємо вас з професійним святом, яке за традицією відзначаємо в останню неділю жовтня.

Цей день об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті, хто будує автошляхи, забезпечує підтримку та експлуатацію дорожнього господарства.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобільного транспорту, він є найважливішою системою життєзабезпечення суспільства. Господарська діяльність та побут кожної людини тісно пов’язані з професією автомобіліста. Від майстерності водіїв та якості роботи дорожників залежить безпека пасажирів та перевезень.

Тому, вітаємо всіх, чиє життя пов'язане з дорогою. Щиро бажаємо всім щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дороги будуть рівними та легкими, "залізний кінь" – міцним, пішоходи ввічливими, а дома завжди чекають рідні та близькі!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради