До основних травмонебезпечних галузей економіки по Київській області за підсумками 9 місяців 2021 року відносяться оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 2% (16 травмованих осіб), сільське господарство, лісове господарство та рибне господарство – 1,6% (13 травмованих осіб), транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність –0,8% (6 травмованих осіб), будівництво – 1,6% (13 травмованих осіб), охорона здоров’я – 87,9% (695 травмованих осіб, в т. ч. 17 – смертельно).

Кількість страхових нещасних випадків у зазначеній галузі збільшилась у 6,8 разів (з 102 до 695 потерпілих осіб). Кількість страхових випадків із смертельним наслідком збільшилась в 15 разів.

Зростання рівня страхового травматизму у галузі охорони здоров’я зумовлено випадками інфікування медичних та інших працівників на COVID-19, робота яких пов’язана з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб (коронавірусом SARS-CoV-2).