Всеукраїнська молодіжна акція «Будь у просторі здоров'я»

Дата: 28.10.2021 15:26

Фото без описуМіністерство молоді та спорту України активно продовжує роботу щодо підвищення рівня компетентностей молоді, пошуку та втілення нових сучасних форм роботи з молоддю, серед яких одну з головних позицій сьогодні займають проєкти неформальних спортивних рухів.

Перші кроки, зроблені інститутами громадянського суспільства, виявили велику зацікавленість молоді у різноманітних проєктах цих рухів, основною метою діяльності яких є формування у молоді свідомого та відповідального ставлення до власного здоров’я, сприяння гармонійному психічному розвитку, збереженню репродуктивного здоров’я, культури безпеки життєдіяльності, запобігання виникненню соціально небезпечних захворювань та різних форм залежності.

Інформуємо вас щодо організації та проведення з 11 жовтня по 10 грудня 2021 року Всеукраїнської молодіжної акції «Будь у просторі здоров'я» (далі - Акція), одним з головних завдань якої є презентація успішних проєктів неформальних спортивних рухів та надання допомоги щодо їх впровадження на рівні територіальних громад .

Акція передбачає проведення заходів (майстер класів) з 01 по 19 листопада 2021 року в наступних містах України:

1. м. Суми, вул. Героїв Сумщини, 3 (запрошуються учасники Сумської області), Молодіжний центр «Романтика» - 01.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  2. м. Чернігів, вул. Магістратська, 3 (запрошуються учасники з Чернігівської, Київської областей, міста Києва), Чернігівський обласний молодіжний центр - (з 16:00 до 20:00);
  3. м.Черкаси, вул. Хрещатик, 193/3 (запрошуються учасники з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Одеської областей), Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр - 03.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  4. м. Луцьк, вул. Винниченка, 67 (запрошуються учасники з Волинської, Рівненської, Житомирської областей), Обласна комунальна установа «Волинський обласний молодіжний центр» - 05.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  5. м. Тернопіль, вул. М. Грушевського, 8 (запрошуються учасники з Тернопільської та Чернівецької областей), Комунальна установа Тернопільської обласної ради «Тернопільський обласний молодіжний методичний центр» - (з 16:00 до 20:00);
  6. м. Львів, вул. Чайковського, 31 (запрошуються учасники з Львівської, Хмельницької областей), Комунальна установа «Львівський міський молодіжний центр» (МолоДвіж Центр. Львів) - 07.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  7. м. Ужгород, площа Народна, 4 (запрошуються учасники з Закарпатської та Івано-Франківської областей), Закарпатська обласна державна адміністрація, (з 13:00 до 17:00);
  8. м. Мелітополь, Запорізька область, вул. Героїв України, 53 (запрошуються учасники з Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей), Міський молодіжний центр «People.ua» - 17.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  9. м. Святогірськ, Донецька область, вул. Курортна, 13 (запрошуються учасники з Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей), Комунальний позашкільний навчальний заклад «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» на базі готельно-туристичного комплексу «Зелена Роща» - 18.11.2021 (з 16:00 до 20:00);
  10. м. Лозова, Харківська область, 1 мікрорайон, будинок № 4а (запрошуються учасники з Харківської та Полтавської областей), Лозівський молодіжний хаб «PIXEL» та Лозівський міський центр молоді - 19.11.2021 (з 16:00 до 20:00).

Враховуючи зазначене, просимо вас надати допомогу в організації Акції у вищевказаних місцях її проведення та сприяти залученню до участі в ній зацікавлених осіб з найближчих регіонів від місць проведення заходів (майстер класів).

Звертаємо особливу увагу щодо необхідності дотримання під час проведення заходів Акції встановлених вимог із запобігання поширення респіраторної хвороби COVID-19, враховуючи рівні епіднебезпеки (посилання на карантинні заходи - https://covid19.gov.ua/karantynni-zakhody).

Для участі у заходах Акції зацікавленим особам необхідно зареєструватися до 28 жовтня 2021 року за наступним посиланням. https://forms.gle/rCof2Pgi4osGWBMG7.