З 30 жовтня 2021 року «червону» зону карантину запроваджують одразу в 7 областях: Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській, Хмельницькій та Чернігівській.

Дата: 28.10.2021 14:47

Відповідне рішення 27.10.2021 року ухвалила Держкомісія з надзвичайних ситуацій.

За даними МОЗ, у всіх семи областях перевищений рівень захворюваності (кількість випадків на 100 тисяч). У Житомирській, Київській, Луганській, Львівській, Хмельницькій областях також перевищений коефіцієнт виявлення позитивних випадків (понад 20%).

Також в частині областей спостерігається високий рівень госпіталізацій та завантаженість ліжок із киснем.

Які обмеження?

У цій зоні заклади освіти зможуть працювати, тільки якщо 100% працівників матимуть «зелений» COVID-сертифікат.

У «червоній» зоні зможуть працювати кінотеатри, музеї, інші культурні заклади, розважальні заклади, ТРЦ, заклади громадського харчування, ринки, спортзали та басейни, якщо весь персонал та відвідувачі будуть повністю вакциновані.