Робоча нарада із директорами комунальних підприємств селищної ради

• 133

28 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради Юрій Андрійович наголосив на необхідності швидкого та якісного реагування на скарги та звернення громадян, а також загального підвищення якості обслуговування та надання послуг мешканцям громади.

В ході наради детально обговорювали тему благоустрою населених пунктів Рокитнянської територіальної громади, яка є однією з пріоритетних.

Також розглянуто питання про співпрацю КП «Рокитне водоканал» з КП «Рокитнеблагоустрій».

По завершенню наради селищний голова подякував комунальникам за роботу та дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади.