Шановні ветерани Другої світової війни!

Дорогі жителі Рокитнянської громади!

28 жовтня наша держава відзначає знаменну дату - День визволення України від фашистських загарбників!

В цей день ми доземно вклоняємось усім ветеранам, учасникам Другої світової війни за те, що ви не дали розтоптати і поставити на коліна Україну. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села. Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишається ваш приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

У часи сьогодення, на жаль, історія повторюється і на Сході також гинуть кращі сини і доньки. Зі зброєю в руках вони гордо продовжують справу пращурів – захищають Україну.

Тому щиро дякуємо всім ветеранам, нинішнім героям за самовідданість і любов до України. Бажаємо здоров'я, добробуту, тепла, затишку, мирного і світлого неба над головою!

Честь вам і слава!

Слава Україні!

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради