Стан захворюваності на COVID-19 в Рокитнянській громаді станом на 25 жовтня 2021 року

Дата: 25.10.2021 12:00

Фото без описуВсього в жовтні 2021 року зареєстровано COVID-19 у 417 жителів (підтверджено ПЛР).

З них: діти - 48, медичні працівники - 10 осіб. Госпіталізовано до інфекційних стаціонарів – 54 особи. Із захворівших - 34 особи вакциновані.

5 осіб захворіли повторно. В жовтні маємо 6 померлих. На зараз активних хворих, що лікуються амбулаторно та стаціонарно - 369 осіб.

З початку року захворівших на COVID-19 2374 особи, з них 182 дітей та 93 медика. Померлих - 51 особа.