Фінальна частина футбольного Кубка, присвяченого пам’яті В.І. Литвина

Дата: 23.10.2021 15:26

23 жовтня 2021 року на центральному стадіоні селища Рокитне відбулась фінальна частина футбольного Кубка, присвяченого пам’яті Василя Івановича Литвина.

З привітальними словами до присутніх звернулися Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, депутат Рокитнянської селищної ради, засновник змагань Ярослав Литвин та секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко, які побажали учасникам турніру вдалої гри, а вболівальникам – гарного відпочинку.

У фінальній грі взяли участь футбольні команди: АФ Україна-Граніт та Синявське-Динамо МВС, які показали професійний рівень гри та бажання стати переможцем.

Відтак, переможцем турніру стала команда Синявське, ІІ місце посіла команда Динамо МВС, ІІІ місце - АФ Україна, ІV місце – Граніт.

Команду-переможця нагородили Кубком, медалями та грошовими преміями.

Вболівальники отримали не тільки насолоду від захоплюючої гри, а ще й скуштували смачної каші і рибної юшки та взяли участь у безкоштовній сільськогосподарській  лотереї, головним призом якої було живе порося.

Переможці Кубку та всі команди були нагороджені Подяками, спортивними статуетками і медалями.

Також Подякою Рокитнянської селищної ради нагороджено тренера Михайла Клименка.

Футбольний турнір пройшов у надзвичайно дружній атмосфері з яскравими емоціями та запеклій боротьбі здобути перемогу.

Вітаємо переможців! Цікавих матчів, красивих голів, захоплюючих ігор!