Георгій Галиць представив нову заступницю начальника управління

Дата: 21.10.2021 10:06

Сьогодні, 21 жовтня, в. о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць представив Людмилу Зуб як нову заступницю начальника управління – начальницю фінансово-економічного відділу.

Раніше вона обіймала посаду керівника Бориспільського відділення управління соцстраху Київщини. В системі соціального страхування Л. Зуб працює майже п'ятнадцять років на посадах головного спеціаліста, заступника завідувача відділу, завідувача контрольно-ревізійного відділу, начальника відділу управління та понад три роки на посаді керівника відділення.

Георгій Галиць побажав новопризначеній заступниці успіхів у роботі, взаєморозуміння з колективом та прийняття мудрих рішень, а колективу – уникати в роботі «вузькопрофільного егоїзму» і підставляти один одному плече. «Ми функціонуємо як єдине ціле і працюємо на спільний результат», - підсумував Г. Галиць.