Створення старостинських округів

• 210

01 серпня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 р. №1638-ІХ. Згідно цього документу старостинський округ утворюється у складі одного або декількох населених пунктів, де проживає не менше 500 жителів.

Тут виникає чимало запитань і потрібний детальний аналіз та виважені дії.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов на черговій робочій нараді висловив своє бачення: нам потрібно зважити всі "за" і "проти" аби кожному жителю нашої громади було комфортно.

При обговоренні даного питання враховувались: кількість жителів та виборців, кількість дітей, транспортне сполучення, наявність школи, ФАПу, клубу чи Будинку культури.

Кожен депутат висловив свою думку, обгрунтовуючи ту чи іншу позицію.

В порядок денний 14 сесії Рокитнянської селищної ради буде включено питання про утворення старостинських округів на території Рокитнянської територіальної громади.

Також на нараді порушувалось питання організації харчування дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах загальної середньої освіти з 01 січня 2022 року.

Інші статті

Всі статті