Створення нового Дитячого будинку сімейного типу

Дата: 22.10.2021 13:00

22 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Білоцерківської районної державної адміністрації під головування голови Білоцерківської районної державної адміністрації Мерзлюк Людмили Володимирівни.

На засіданні було розглянуто питання щодо зміни статусу прийомної сім’ї на статус дитячого будинку сімейного типу родини Петренко Людмили Володимирівни, Хохич Василя Володимировича та довлаштування до новоствореного дитячого будинку сімейного типу  чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

Голова адміністрації Людмила Володимирівна привітала подружжя з набуттям нового статусу батьків-вихователів та подякувала за багаторічну сумлінну працю і небайдужість до дитячої долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.