21 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглянуто вісім питань. Усі вони попередньо детально опрацьовані  фахівцями служби у справах дітей та сім’ї селищної ради.

Розглядалися питання про надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини, про надання дозволу на зняття коштів з особового пенсійного рахунку, відкритого на ім’я дитини з інвалідністю, про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітніх дітей (2 заяви), про неналежне виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей (3 заяви), про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини-сироти, дітей, позбавлених батьківського піклування.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.