Відбулась нарада щодо створення старостинських округів на території Рокитнянської територіальної громади

Дата: 19.10.2021 10:20

19 жовтня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась погоджувальна нарада щодо створення старостинських округів на території Рокитнянської територіальної громади за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, заступників селищного голови Миколи Соколовського та Олександра Конопчука, секретаря селищної ради Юрія Шимченка та депутатів Рокитнянської селищної ради. Під час наради обговорено організацію процесу утворення старостинських округів, які згідно з вимогами чинного законодавства мають бути створені відповідним рішенням ради до листопада поточного року.

В ході конструктивного і всебічного обговорення було розроблено кілька проектів щодо створення старостинських округів.

Після відповідного опрацювання і підготовки документів, остаточні рішення щодо створення старостинських округів на території нашої громади будуть затверджені на засіданні сесії Рокитнянської селищної ради.

Нагадаємо, відповідно до Закону України від 14 липня 2021 року № 1638-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» сільським, селищним, міським радам необхідно забезпечити утворення старостинських округів до 01 листопада 2021 року.