І знову спортсмени Рокитнянської територіальної громади перші!

Дата: 17.10.2021 10:00

16 жовтня 2021 року у місті Бровари відбувся відкритий чемпіонат Київської області з лижних гонок на лижоролерах серед юнаків та дівчат 2004 р.н. і молодших. Команда Рокитнянської територіальної громади, що складалася з вихованців Рокитнянської ДЮСШ, серед дев’яти команд зайняла 1 загальнокомандне місце набравши 1177 очок.

Найбільше залікових очок команді Рокитнянської ТГ відповідно до зайнятих місць дали:

• Ангеліна Григоренко – легкоатлетичний крос – ІІ місце, лижоролери – І місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)
  • Уляна Лугова - легкоатлетичний крос – ІІ місце, лижоролери – І місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Уляна Федоткіна - легкоатлетичний крос – VІІ місце, лижоролери – ІІІ місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)
  • Анастасія Семенченко - легкоатлетичний крос – ІІІ місце, лижоролери – І місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Любов Геращенко - легкоатлетичний крос – ІІ місце, лижоролери – ІІІ місце (тренер-викладач Михайло Мирець)
  • Олексій Осадчий - легкоатлетичний крос – ІV місце, лижоролери – І місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Андрій Осадчий - лижоролери – ІІІ місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Артем Одрин - легкоатлетичний крос – ІІІ місце, лижоролери – V місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Єлізавета Варава - легкоатлетичний крос – VІ місце, лижоролери – V місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)
  • Тимофій Цимбал - легкоатлетичний крос – VІІ місце, лижоролери – VІІІ місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Вікторія Манько - легкоатлетичний крос – VІІ місце, лижоролери – ІV місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)
  • Іван Одрин - легкоатлетичний крос – VІІІ місце, лижоролери – V місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Максим Ребрик - легкоатлетичний крос – VІІ місце, лижоролери – ІV місце (тренер-викладач Михайло Мирець)
  • Максим Лампіцький - легкоатлетичний крос – V місце, лижоролери – VІ місце (тренер-викладач Валентина Головченко)
  • Анастасія Лазоренко - легкоатлетичний крос – VІ місце, лижоролери – ІV місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)
  • Данііл Григоренко - легкоатлетичний крос – VІІІ місце, лижоролери – Х місце (тренер-викладач Катерина Григоренко)

Всі чемпіони та призери змагань отримали медалі та дипломи від Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації і пам’ятні подарунки з олімпійською символікою від відділення НОК України в Київській області.

Такі самі подарунки отримали наймолодші учасники змагань Єлізавета Варава та Мілєн Жовтоног тренер-викладач Катерина Григоренко.