Вакцинація жителів громади проти COVID-19

Дата: 18.10.2021 10:25

Процес проведення вакцинації забезпечує КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

В громаді функціонує Центр вакцинації, мобільна вакцинальна бригада та при всіх амбулаторіях ЗПСМ (Насташка, Телешівка, Ольшаниця, Острів, Житні Гори, Синява) відкриті пункти вакцинації.

Для проведення вакцинального процесу створені всі умови:

• КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» уклав договір з НСЗУ на проведення вакцинації по Пакету №36 «Вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»
  • Медичними працівниками Центру пройдено навчальні курси з отриманням відповідних сертифікатів та створено бригади медичних працівників по пунктах щеплень та мобільній бригаді.
  • Додатково закуплено медичне холодове обладнання для якісного зберігання вакцин (забезпечення холодового ланцюга).

В КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» станом на 18.10.2021 року в наявності наступні вакцини:

• АСТРА ЗЕНЕКА , виробник Південна Корея (друга  доза ) - 540 доз
  • КОРОНАВАК , виробник Китай – 2203 дози
  • ПФАЙЗЕР, виробник Бельгія –  1200 доз

Першою дозою вакциновано - 5963, другою дозою – 5007 особи. Всього використано 10970 доз вакцини.