Пам'ять про наших Героїв житиме вічно!

Дата: 16.10.2021 12:38

14 жовтня 2021 року в шаховому клубі с. Синява проведено щорічний відкритий шаховий турнір, присвячений пам’яті загиблим воїнам АТО і ООС.

В результаті бойових дій в Україні загинули понад 4000 воїнів, солдати добровольчих загонів та регулярної армії віддали життя за кожного з нас, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави, серед них  десять наших земляків: Олександр ОСТРОВСЬКИЙ з с. Житні Гори, Анатолій СОВА з с. Синява, Олександр ОЛЕФІР з с. Острів, Дмитро ПАВЛЕНКО з с. Пугачівка, з селища Рокитне: Юрій БІЛОБРОВ, Герой України Ігор ЗІНИЧ, Артем АНДРЄЄВ, Іван СОРОКОДЗЮБА, Іван СОЛОМ’ЯНИЙ і Дмитро ЛІСОВОЛ – вічна їм пам’ять та подяка за наше мирне життя.

Нічого не проходить безслідно, повернувшись з передової від тяжких хвороб померли наші земляки: Олександр СЛЮСАР, Сергій  ВІТРЕНКО, Василь БАКАЛ, Роман ФОКІН, Ігор ЗІНЧЕНКО, Ігор КРАВЕЦЬ, Руслан САМАР і  Ігор КОЛОМІЄЦЬ.

Присутніх на заході учасників бойових дій в зоні АТО/ООС, родичів наших загиблих земляків та шанувальників інтелектуальних видів спорту привітали депутат Рокитнянської селищної ради Петро КОМАХА, заступник голови спілки ветеранів Віталій  ІЛЬЧЕНКО і спеціаліст І категорії відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тамара ПОГАСІЙ.

На урочистостях, присвячених звитязі наших героїчних земляків, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв.

Поминальну панахиду по загиблим воїнам відправив військовий капелан настоятель храму Свято-Троїцької парафії православної церкви України - Михайло КАЛІКА.

Війна на Сході нашої країни завдає багато горя, не залишає байдужим кожного з нас, це горе знайшло відклик у серцях артистів  народного аматорського вокального ансамблю «Мрія» Синявського будинку культури,

які виконали для рідних і близьких наших загиблих захисників та всіх присутніх свої вокальні композиції, а староста села Синява Ольга КОВІНЬКА  пригостила  воїнів АТО і шахістів поминальним обідом.

За результатами  проведеного турніру:

серед дорослих:

І місце  виборов – Михайло ФЕЩЕНКО с. Синява;

ІІ - Григорій  ОНОПРІЄНКО м. Тараща;

ІІІ - Володимир  НАГОРНИЙ м.Тараща;

ІV - Сергій  НОВАК-  м. Тараща;

V - Олександр  ДРОЗДЕЦЬКИЙ м. Траща;

VI - Станіслав СКВОТА  м. Миронівка;

серед юнаків та дівчат:

І місце  -   Інна УМАНЕЦЬ  смт Рокитне;

ІІ  -  Владислав  МІТЛИЦЬКИЙ смт Рокитне;

ІІІ - Єлизавета  ГОРДІЄНКО смт  Рокитне;

V  -  Сергій  ЯБЛОНСЬКИЙ с. Синява;

VI - Святослав  ЯБЛОНСЬКИЙ с. Синява.