13 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".

Основною метою заходу було розширення уявлень учасників семінару про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками, попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Крім того, учасники семінару отримали інформацію про послуги служби зайнятості, особливості обслуговування клієнтів в період карантинних обмежень, варіанти пошуку роботи за допомогою електронних серверів Державної служби зайнятості на сайтах https://dcz.gov.ua, https://jobs.ua, http://rabota.com.ua, https://www.work.ua.

Наприкінці заходу кожному шукачеві роботи рекомендовано бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, використовувати різноманітні джерела пошуку вакансій, що значно прискорить їх легальне, а значить безпечне працевлаштування.