12 жовтня  2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення. Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, а також про зміни в законодавстві на період дії  карантину.

Безробітні отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про наявні вакансії в регіоні, а також про розширені можливості самостійного пошуку роботи. Присутніх ознайомлено з перевагами легальної зайнятості та загрозами нелегальної трудової міграції.

Також на захід запрошено представника Рокитнянського бюро безоплатної правової допомоги Юлію Горьову, яка проінформувала учасників семінару про послуги, які надає бюро. Присутні отримали інформацію про трудові гарантії та пільги для військовослужбовців, а також консультації та роз’яснення з правових питань.