"Що таке підходяща робота для безробітного"?

Наші клієнти часто запитують: "Що таке підходяща робота для безробітного"?

Відповідаємо:

Згідно з статтею 46 Закону України "Про зайнятість населення" підходящою для безробітного є робота:

• що відповідає освіті, професії (спеціальності), кваліфікації особи з урахуванням доступності транспортного обслуговування, встановленої рішенням місцевої державної адміністрації, виконавчого органу відповідної ради.
  • Заробітна плата повинна бути не нижче розміру заробітної плати такої особи за останнім місцем роботи з урахуванням середнього рівня заробітної плати, що склався у регіоні за минулий місяць, де особа зареєстрована як безробітна.
  • Під час пропонування підходящої роботи враховується тривалість роботи за професією (спеціальністю), кваліфікація, досвід, тривалість безробіття, а також потреба ринку праці.
  • Для безробітних, які не мають професії, або таких, що працювали на роботах, які не потребують спеціальної підготовки та перебувають на обліку в установах державної служби зайнятості, більш як шість місяців, підходящою роботою також вважається участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, тривалість яких перевищує один місяць.
  • Для громадян, які бажають відновити трудову діяльність після тривалої (більш як 12 місяців) перерви (крім громадян, яким до досягнення загальновстановленого пенсійного віку залишилося два і менше років), підходящою роботою також вважається участь у громадських роботах, а також інших роботах тимчасового характеру, що відповідають їх освіті, професії (спеціальності), професійному досвіду, зокрема за спорідненими професіями, та тривають понад один місяць.
  • Усі актуальні вакансії на нашому сайті: https://is.gd/bo3nN4

Пропозиції роботи оновлюються щодня.

Інші статті

Всі статті