13 жовтня 2021 року в селищі Рокитне на території ДПТНЗ "Рокитнянський професійний ліцей" відбулося урочисте відкриття Меморіальної дошки випускнику ліцею, старшому солдату Збройних сил України, учаснику російсько-української війни Лісоволу Дмитру Олександровичу (позивний «Гром»), який героїчно загинув на сході України, захищаючи рідну землю. Меморіальну дошку встановили на фасаді Рокитнянського професійного ліцею. На відкриття зібралися представники влади, родина загиблого, бойові побратими воїна, учасники бойових дій у зоні АТО/ООС, учні ліцею та жителі громади.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та настоятель Свято-Троїцької парафії Української Православної церкви священник Олексій виступили зі словами співчуття та скорботи з приводу загибелі молодого воїна, вклонилися матері і вчителям за виховання мужнього воїна та закликали присутніх завжди пам’ятати подвиг захисників України і поминати їх у молитвах.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дітям Дмитра.

Після зворушливих промов учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю Героя та усіх, хто поклав своє життя за Україну, вшанувавши їх хвилиною мовчання та покладанням квітів до Меморіальної дошки.

Після заходу присутні відвідали могилу Дмитра на сільському цвинтарі аби віддати шану та ще раз пом’янути загиблого воїна, який віддав своє життя за свободу та незалежність України.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави і мирне життя наших громадян. У наших серцях  вічно буде жити пам'ять про них.

Вічна пам’ять Герою!