13 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Олександр Конопчук та секретар селищної ради Юрій Шимченко оглянули харчоблок Рокитнянського ЗЗСО № 1, у якому відповідно до договору, що був укладений після проведення процедури тендерних торгів, із 27 серпня 2021 року проводяться ремонтні роботи.

 

Сесією Рокитнянської селищної ради на дані роботи виділено кошти у сумі 683790 грн. На даний час проводяться облицювальні роботи стін та укладання плитки на підлозі. Завершення ремонтних робіт планується до кінця жовтня 2021 року.

«Маємо отримати комфортні для роботи й приготування їжі діткам приміщення, які відповідатимуть сучасним стандартам та санітарним нормам. Для нас важливо, аби учні громади почувалися в безпеці й знали, що про них дбають» - прокоментував очільник громади Юрій Андрійович.

У грудні 2020 року придбано сучасне обладнання для харчоблоку даного закладу, яке буде встановлено після завершення ремонтних робіт. Сучасне обладнання сприятиме активному впровадженню нового шкільного меню, яке буде запроваджене з 01 січня 2022 року, відповідно до Постанови Кабміну від 24.03.2021  № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку». На даний час нове шкільне меню проходить адаптаційний період, тобто кухарі вивчають смаки дітей та блюда, які їм більше подобаються.