Фінал Кубка України

Дата: 12.10.2021 12:40

Міністерство молоді та спорту України, Шосткінська міська федерація лижного спорту 09-10 жовтня 2021 року провела Кубок України з лижних гонок на лижоролерах (фінал) та Всеукраїнські змагання з лижних гонок на лижоролерах пам’яті ЗТУ Ігоря Бушмельова.

У місті Шостка учасники змагань із Харківської, Чернігівської, Сумської, Київської, Закарпатської областей та міст Глухів, Київ змагалися в забігах на лижоролерах класичним стилем та вільним стилем у своїх вікових групах.

Лижники-гонщики Рокитнянської ТГ також прийняли участь та зайняли такі місця:

• Андрій Осадчий – 2 місце на 2,5 км класичним стилем, 4 місце – 10 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Валентина Головченко)
  • Осадчий Осадчий – 4 місце - 2,5 км класичним стилем, 7 місце – 10 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Валентина Головченко)
  • Уляна Лугова – 9 місце – 2,5 км класичним стилем, 11 місце – 5 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Валентина Головченко)
  • Ангеліна Григоренко – 2 місце - 2,5 км класичним стилем, 3 місце – 2,5 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Катерина Григоренко)
  • Уляна Федоткіна – 5 місце – 2,5 км класичним стилем, 4 місце – 2,5 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Катерина Григоренко)
  • Катерина Руда – 6 місце – 2,5 км класичним стилем, 5 місце – 2,5 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Катерина Григоренко)
  • Любов Геращенко – 6 місце – 2,5 км класичним стилем, 8 місце – 7,5 км вільним стилем (тренер Рокитнянської ДЮСШ Михайло Мирець)