Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради продовжує співпрацю з комунальним некомерційним підприємством Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» та «Рокитнянським центром медико-санітарної допомоги».

До Центру соціальних служб надійшло повідомлення від заступника директора «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» Жарко В.П. щодо жительки села Нова Маківка. Особа з інвалідністю, яка не має придатного для життя житла та родичів, які могли б піклуватися про неї, потребує сторонньої допомоги. Працівники Центру доставили дану особу для лікування у приймальне відділення, де працівники медичної сфери надали всі необхідні послуги.

На даний час проходить збір потрібних документів для поміщення особи N у спеціалізований заклад для постійного перебування. Напередодні працівники Центру доправили  N до амбулаторії загальної практики сімейної медицини  с. Телешівка для укладення декларації. Також після підписання декларації, вона отримала щеплення від Covid-19. Робота з даною особою триває.

Центр соціальних служб Рокитнянської селищної висловлює вдячність усім небайдужим за допомогу людям, які потребують сторонньої допомоги.

Дякуємо за співпрацю!