Всеукраїнські змагання з гандболу

Дата: 11.10.2021 16:07

09 жовтня 2021 року відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2009 р.н., пам’яті ЗТУ України Воропая П.М.

В змаганнях прийняли участь команди із м. Сквира, «Стрімкий м’яч-1», м. Київ, «Стрімкий м’яч-2», м. Київ, м. Бровари, м. Вишгород, смт Рокитне.

Збірна команда Рокитнянської ДЮСШ виступала у складі: Марини Сучок, Аліни Бриліцької (с. Телешівка), Мілани Мельніченко, Евеліни Запорожець, Анастасії Отеченко, Аделіни Славінської, Ульяни Харченко, Даріни Середенко, Поліни Уманець, Катерини Болбат, Владислави Присяжної, Марії Писанко (смт Рокитне) та зайняла 5 місце. Учнів Рокитнянської ДЮСШ тренують тренери-викладачі В.В.Дубовий та Ю.М.Григоренко.

Кращі гравці та команди отримали нагороди від голови федерації гандболу Київської області Писаренка В.Г.