Відбулась нарада з питань підготовки до опалювального сезону в зимовий період

Дата: 06.10.2021 16:45

06 жовтня Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо виконання заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу, житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

«Основним завданням, яке поставив Президент України Володимир Зеленський, є вчасний запуск опалювального сезону й те, аби тарифи на опалення для населення не зросли», – наголосив під час наради Юрій Андрійович.

Під час наради було розглянуто проблемні питання та запропоновано відповідні заходи для їх усунення.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Олександр Конопчук,  начальник відділу освіти Людмила Соболівська, начальник фінансового управління Людмила Горобець, начальник відділу культури, молоді та спорту Тетяна Круть, начальник відділу земельних відносин та екології Людмила Голубець.