Відбулось засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю

Дата: 05.10.2021 18:33

05 жовтня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Олександр Близнюк провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.

У ході засідання розглянуто 28 питань порядку денного, серед них: про внесення змін у рішення Рокитнянської селищної ради від 12.03.2021 № 308-06-VІІІ «Про затвердження Положення умов оплати праці працівникам  Рокитнянської селищної ради, її виконавчого комітету та головним розпорядникам коштів із статусом юридичних осіб на 2021-2025 роки», про внесення змін до штатного розпису апарату Рокитнянської селищної ради а її виконавчих органів, про внесення змін до Програми з надання соціальної та правової допомоги  демобілізованим військовослужбовцям - учасникам бойових дій в зоні операції Об’єднаних сил, та їх сім’ям на 2021 -2023 роки, про внесення  змін до Програми «Турбота» Рокитнянської селищної ради на період 2021-2023 роки, про затвердження змін до програми підтримки та розвитку культури на території Рокитнянської селищної ради на 2021-2023 роки, про створення фонду охорони навколишнього природного середовища Рокитнянської селищної ради та затвердження Положення про нього, про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Рокитнянської об’єднаної територіальної громади на 2021 - 2023 рік, про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнетепломережа» на 2021-2022 роки, прогноз бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки» та додатки 1-12 до нього, лист КП «Рокитнеблагоустрій» про введення штатних одиниць з розширенням зони діяльності підприємства, лист КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» про виділення коштів на поточні ремонти в амбулаторіях загальної практики - сімейної медицини сіл Ольшаниця, Телешівка та Насташка.

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради, яка відбудеться 08.10.2021.

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради.