Нарада щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня захисника України

Дата: 04.10.2021 16:44

04 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня захисника України.

Опрацьовано план заходів з проведення військово-спортивних змагань, розглянуто питання про проведення мітингу, присвяченого пам'яті захисників України та сплановано вшанування загиблих воїнів АТО.

«Всі заходи мають пройти злагоджено, конструктивно. Наше завдання – організувати свято з урахуванням карантинних обмежень, пов'язаних із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, а також врахувати всі пропозиції громадськості, їхнє бачення та провести спільну роботу», – сказав Юрій Андрійович.