Спільний семінар-навчання

Дата: 04.10.2021 14:26

04 жовтня 2021 року начальником відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Людмилою Телиуз, спільно з начальником відділу «Центр надання адміністративних послуг» Катериною Заліською було проведено семінар-навчання діловодів Рокитнянської селищної ради прикріплених до сіл з питання організації надання послуг соціального характеру мешканцям громади із застосуванням Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада». До проведення засідання була залучена керуюча справами виконавчого комітету Таїсія Ігнатьєва.

Відповідно до постанови КМУ від 22.07.2020 р. № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» передбачено, що з 1 січня 2021 року усі звернення про призначення різних видів соціальної допомоги, пільг, субсидій та компенсацій громадяни мають подавати через підрозділи територіальної громади, які в свою чергу забезпечують їх передачу до органу соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрацій.

Функція організації прийому заяв щодо призначення соціальних допомог, пільг, субсидій, компенсацій забезпечується безпосередньо посадовими особами відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення, спеціалістами Центру надання адміністративних послуг та діловодами прикріплених до сіл. Всі заяви відповідних вищевказаних допомог формуються через ПК «Соціальна громада».

Використання програмного комплексу дозволяє прискорити розгляд справи, протягом одного робочого дня при наявності повного пакету документів справа в електронному вигляді передається до Управління соціального захисту.