01.10.2021 в Рокитнянському районному центрі соціальних служб з метою підвищення ефективності функціонування дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей фахівцем з соціальної роботи О. Киричок було проведено засідання круглого столу: «Актуальні питання сьогодення». До проведення засідання були залучені: лікар терапевт – Красуля Тетяна Іванівна комунальне некомерційне підприємство «Рокитнянський центр ПМСД»,  начальник служби в справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Секрет Людмила Мічеславівна.

В ході засідання Тетяна Іванівна надала вичерпну інформацію про необхідність щеплень.  Звернула увагу на питання прийомних батьків та батьків- вихователів щодо видів вакцин від COVID-19 та їх ефективності, показання та протипоказання до щеплень.

Начальник служби в справах дітей  та сім’ї Людмила Секрет, акцентувала увагу прийомних батьків та батьків вихователів на зміни  до постанови Кабінету  Міністрів України від 26 травня 2021р. листопада 2021р. № 615 «Порядок виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей -сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа»