Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд по смт. Рокитне та в село Синява.

Дата: 30.09.2021 10:37

Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час виїзду було відвідано багатодітну сім’ю. Матері надалися поради та рекомендації по догляду за малюком, забезпечення його   здоровим  харчування (від народження до 1 року).

В родині, де незабаром народиться дитина відбулася бесіда з батьком, щодо негативних наслідків вживання алкогольних напоїв на стан здоров’я. Ознайомлено та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо неналежного утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей.

Матері багатодітної родини, рекомендовано покращити умови проживання, придбати засоби гігієни, навчити дітей самостійно доглядати за власними речами.