Привітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Дата: 30.09.2021 08:00

Шановні бібліотекарі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

З давніх часів бібліотеки були храмами книги, острівцями духовності й культури, збирачами історичної і культурної спадщини, а їх працівники - лікарями людських душ.

Сьогодні бібліотеки сприяють реалізації прав громадян, громадських об'єднань, етнічних спільнот на вільний доступ до інформації, до здобутків національної та світової культури.

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів.

Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!

Висловлюємо Вам вдячність за багатогранну благородну діяльність, бажаємо творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів та звершень, у Вашій благородній просвітницькій справі.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов,

депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради