Дата: 29.09.2021 15:24

29 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

У ході засідання розглянуто 54 питання, а саме: про встановлення одноставкового тарифу на теплову енергію на період опалювального сезону 2021-2022 роки КП «Рокитнепломережа», про встановлення тарифу на виробництво та постачання теплової енергії ТОВ «Святосвіт БЦ», про обмеження руху великовагового автотранспорту по вул. Ігоря Зінича перед переїздом, з боку вулиць Сухоліська та Висока в смт Рокитне та встановлення дорожнього знаку, про заборону розміщення реклами в центральній частині смт Рокитне, про затвердження протоколу засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, про створення Координаційної ради з питань запобігання корупції та протидії домашньому насильству за ознакою статті Рокитнянської селищної ради, про надання допомоги на поховання, про взяття з квартирний облік та інші.

Також члени виконкому схвалили проект Програми фінансової підтримки комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнетепломережа» на 2021-2022 рік, проект змін до Програми підтримки та розвитку культури на території Рокитнянської селищної ради на 2021-2023 роки, зміни до Програми «Турбота» Рокитнянської селищної ради на період 2021-2023 роки, зміни до Програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям учасникам бойових дій в зоні операції Об'єднаних сил, та їх сім'ям на 2021-2022 роки, проект Програми охорони навколишнього природнього  середовища  Рокитнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки та затвердили КП «Рокитне водоканал» розрахунки вартості послуг з вивезення та очищення рідких побутових відходів для пільгових категорій споживачів (соціальних норм 3,6 м.куб) з території населення пунктів Рокитнянської селищної ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.