4 вересня цього року у місті Запоріжжя відбувся комерційний чемпіонат України з Бразильського джиу-джитсу від ліги ТМS Professional/Grappling Tournament за участю більше 1000 учасників з різних країн світу. Від нашої громади взяли участь у зазначених змаганнях три вихованці тренера-викладача з джиу-джитсу Івана Сидорчука а саме: Анастасія Приліпко виступала в ваговій категорії (-51 кг), віковій категорії (14-15 років), білий пояс, Максим Герасименко, вагова категорія (-32 кг), вікова категорія (10-11 років), білий пояс, Олександр Лахненко вагова категорія (-27 кг), вікова категорія (6-7 років), білий пояс. Змагання проходили в Палаці спорту «Юність» на найвищому рівні.

Наполегливі тренування та вміння тренера налаштувати спортсменів на боротьбу дали свої результати. Анастасія Приліпко зайняла ІІ місце, Максим Герасименко ІІ місце, Олександр Лахненко набув неоціненного досвіду у свої шість років, нажаль призового місця не зайняв, але показав характер та жагу до перемоги. Участь у змаганнях стала можливою завдяки батьківській допомозі.

Дякуємо тренеру Івану Сидорчуку за якісну підготовку призерів та учасників чемпіонату України, а також представлення Рокитнянської громади на Всеукраїнському рівні.