17 вересня 2021 року у м. Біла Церква на спортивній базі ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат федерації вільної боротьби цього міста серед юнаків та дівчат.

Продемонструвати командну майстерність та підвищити свій особистий борцівський клас до Білої Церкви приїхали команди з м. Києва (Київ 1, Київ 2), Трипілля, Обухова, Українки, Узина, Богуслава, Тального, Рокитного. Окремо командами взяли участь борці Броварського спортивного фахового коледжу, Київський обласний ліцей фізичної культури і спорту.

Залюбки в цих престижних змаганнях взяли участь і вихованці тренера-викладача Рокитнянської ДЮСШ О.Г.Липовенка, адже склад учасників турніру був досить конкурентним і серед них були призери та навіть чемпіони України. Наші спортсмени виступили на цих змаганнях досить успішно і показали такі результати: Олександр Смакота (с. Житні Гори) – 2 місце у ваговій категорії до 100 кг, Артем Коцюба, Данііл Бакаленко та Захар Мовчан (смт Рокитне) у вагових категоріях відповідно 55 кг та 48 кілограмів. Захар Уманець та Дмитро Лень вибороли на змаганнях високі 5 місця.

Тренерсько-викладацький колектив відділення вільної боротьби та учасники змагань дякують підприємцям О.Кривобоку та А.Корсуну за надану допомогу щодо участі в змаганнях.