27 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та секретар селищної ради Юрій Шимченко завітали у ДНЗ «Білосніжка», щоб привітати працівників садочка із Всеукраїнським днем дошкілля.

«Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому закладається любов до природи, навколишнього світу, любов до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, але й формується особистість і вектор моральності. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія» - наголосив Юрій Андрійович.

Представники органів влади висловили вихователям сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашої громади та вручили Грамоту Рокитнянської селищної ради завідуючій ДНЗ «Білосніжка» Людмилі Можняк.

В цей особливий день гості свята насолоджувались святковим концертом, який підготували вихованці та вихователі дошкільного закладу.