27 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та секретар селищної ради Юрій Шимченко побували із робочим візитом в с. Насташка. У центрі уваги очільника громади - підготовка закладів бюджетної сфери до опалювального сезону 2021-2022 років.

Під час візиту Юрій Андрійович відвідав Насташівський заклад загальної середньої освіти та дитячий садок, де оглянув котельню, що опалює освітні заклади на предмет дотримання правил та вимог щодо безпечної експлуатації котельного обладнання.

«З метою забезпечення якісної підготовки закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період, організованої та безперебійної роботи у 2021-2022 навчальному році відділом освіти селищної ради проведено комплекс запланованих заходів з підготовки котелень, що опалюють освітні заклади.

Завершується повірка контрольно-вимірювальних приладів, перевірка димових та вентиляційних каналів» - наголосила начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська.

Юрій Андрійович акцентував увагу на створенні максимально комфортних умов для навчально-виховного процесу та наголосив, що піклування про підростаюче покоління, його майбутнє - це головний обов'язок керівництва громади та держави вцілому.