Командно-штабне тренування на Білоцерківщині

Дата: 27.09.2021 10:45

В Україні розпочалося стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021». Основна мета масштабного навчання ? підвищення оборонних спроможностей України та покращення взаємосумісності зі Збройними силами держав-членів НАТО.

Стратегічне командно-штабне навчання заплановано у кілька етапів:

- на першому та другому етапах будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії;

- на третьому етапі заплановано відпрацювання елементів управління угрупованнями військ під час ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних сил держав-партнерів.

В основу практичних дій покладено виконання спільних завдань сил і засобів Збройних Сил України та держав-партнерів (членів НАТО).

З 22 по 30 вересня 2021 року під керівництвом начальника Рокитнянського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Володимира Бабенка наші резервісти Рокитнянщини та воїни батальйону районного підрозділу територіальної оборони також задіяні у спільних командно-штабних тренуваннях, які проходять у таборі «Дружба» с. Трушки Білоцерківського району.

25 вересня підтримати та привітати наших резервістів та воїнів територіальної оборони завітали начальник Білоцерківського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігор Богданевич, начальник Рокитнянського районного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Володимир Бабенко, управління батальйону районного підрозділу територіальної оборони та начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяна Круть.

Для наших резервістів та воїнів територіальної оборони колектив Рокитнянщини, народний аматорський ансамбль української пісні «Барви», презентував культурно-мистецьку програму – запальні пісні та частування стравами нашвидкуруч. А місцеві меценати-благодійники Рокитнянщини передали резервістам різноманітні смаколики.

Щира вдячність і шана всім, хто небайдужий до долі та служби наших воїнів АТО/ООС, резервістів, воїнів територіальної оборони!