24 вересня 2021 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту під головуванням депутата Рокитнянської селищної ради, голови комісії Богдана Свинарчука та за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.

У порядку денному розглядали питання:

- внесення змін до рішення Рокитнянської селищної ради від 27.10.2011 № 371-12-VI «Про створення постійно діючої комісії щодо розгляду питань про відключення споживачів від мереж центрального опалення та постачання гарячої води»;

Обговоривши вищезазначений проєкт рішення, члени комісії вирішили винести його на розгляд позачергової сесії Рокитнянської селищної ради.