Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї  Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд по смт. Рокитне та в села Бирюки, Синява. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітну родину.

Під час виїзду було відвідано сім’ї, на які надійшли повідомлення. В родинах перевірено умови проживання, визначено здатність задоволення потреб дітей. Складено акти оцінки потреб сім’ї/особи відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 13 липня 2018 року № 1005.

В одній із сімей було виявлено, що мати має ознаки алкогольного сп’яніння. Було прийнято рішення доправити дану особу у приймальне відділення «Рокитнянської багатопрофільної лікарні», де визначили ступінь її стану. Малолітню дитину передали найближчим родичам. Доцільність проживання малолітньої дитини з батьками буде визначати комісія з питань захисту прав дітей.

Багатодітній матері надано рекомендації щодо оформлення допомоги на третю дитину до шести років, також оформлення Державної допомоги багатодітним та інше. В сім’ї де виховується дитина після трьох років матері рекомендовано працевлаштуватись.