Депутата Рокитнянської селищної ради відзначили за допомогу військовим

Дата: 23.09.2021 11:41

23 вересня 2021 року депутату Рокитнянської селищної ради Сергію Буслу вручили Подяку від командування та особового складу 53-ї окремої механізованої бригади в/ч А-0536 за особисту ініціативу та вагомий внесок у справу всебічної допомоги військовій частині.

Вручаючи Подяку, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов висловив щиру подяку всім небайдужим громадянам України, які підтримали та підтримують військовослужбовців, які стоять на варті територіальної цілісності нашої держави.

Сергій Бусол у відповідь подякував за увагу і запевнив, що він не залишиться осторонь проблем, з якими стикаються Збройні сили України.

«Ми всі розуміємо і знаємо, що наша підтримка є надзвичайно необхідною для військовослужбовців і я завжди буду шукати можливості для того, щоб її надавати», - наголосив Сергій Володимирович.